Haber

Sinan Oğan’dan ittifak açıklaması: Yol haritamızı önümüzdeki günlerde belirleyeceğiz

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Milletvekili Seçimlerinde oy sayım süreci sona yaklaşırken, ATA İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan, yüzde 5 civarında oy alarak 2. cins için kritik bir isme dönüştü.

“KENDİ AÇIMIZDAN BAŞARI OLARAK GÖRÜYORUM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın balkon konuşması ve Millet İttifakı basın açıklamasının ardından kameralar karşısına geçen Sinan Ogan, “Seçim sonuçlarını doğrudan etkileyecek bir noktaya geldik. Bunu bizim için bir başarı olarak görüyorum. Aslında daha fazla oy bekliyorduk. Türkiye” oy şartlar malum. Bununla ilgili incelememi daha sonra yapacağım.

“YOL HARİTAMIZI ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE AÇIKLAYACAĞIZ”

Önümüzdeki günlerde ATA Alliance Liderleri ile görüşeceğim. Üssümüzle konuşacağım. İmzacılarımızın temsilcileri ve kanaat önderlerimizle toplantılar yapacağım. Buna göre bir sonuç belirleyip yol haritamızı ortaya koyacağız.

“14 GÜN İÇİNDE ELİMİZE GEÇENİ YAPARIZ”

Ondan sonra 14 gün içinde üzerimize düşeni yapacağız. Bu nedenle milletimiz nur içinde yatsın. Türkiye’nin krize girmesine asla izin vermeyeceğiz. Bu seçimin en istikrarlı ve en doğru yöneticisi biz olduk.

“MİLLETİMİZİN HAYIRINA GÖRE KARAR VERECEĞİZ”

Tutunma biçimimizle seçim sonuçlarını doğrudan etkiledik ve değiştirdik. Önümüzdeki dönemde de bu duruşu sürdüreceğiz. Milletimizin hayrına olacak bir karar vereceğiz.

ivrindiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu