Yaşam

MasterChef All Star Ana Kadrosuna Giren 8. Yarışmacı Açıklandı: 2020 Grubundan Ana Kadroya Kimler Girdi?

TV8 ekranlarının sevilen yarış programı MasterChef Türkiye yeni formatı ile yayın hayatına devam ediyor. Eski simalardan birçok ismin yarıştığı MasterChef All Star’da yarışmacılar ana kadro için kıyasıya mücadele ediyor. 2020-2021 sezonunun yarışmacıları bu hafta en başarılı plaketlerini çıkarmaya çalışıyor. Peki MasterChef All Star’da ana kadroya giren 8. yarışmacı kim oldu? İşte MasterChef All Star’ın son bölümünde yaşananlar.

TV8’in yemek konseptli yarışma programı MasterChef Türkiye, All Star formatında ekranlara gelmeye devam ediyor. Ömür Reis dün akşam yayınlanan bölümde programa konuk olarak katıldı.

2020-2021 döneminde yarışmacılar ana takıma girmek için büyük çaba sarf etti ve Sedat ufak bir kazadan elini keserek kurtuldu.

Mehmet Şef, program tarihinde bir birincilik olacağını ve tüm yarışmacıların ikinci cinsiyette yarışacağını söyledi.

Bu haber tüm yarışmacılar tarafından sevinçle karşılanırken, şefler ikinci sınıftaki yarışmacılardan yenidünya meyvesi ve bulgurla bir yemek yapmalarını istedi.

İkinci varyantın sonunda şefler, 2020 kümesinden ana kadroya girecek ismi belirledi. Esra, MasterChef All Star’da ana kadroda 8. isim oldu.

kurucasileajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu